Dzień Nowej Szansy PDF Drukuj Email

10. grudnia 2011 od godz. 9.00 w "Antiochii" Dzień Nowej Szansy - dla osób zmagających się z uzależnieniem. W programie: posiłek, kawa i ciasto, wspólny śpiew, muzyka, historie ludzi, którzy dzięki Bogu zerwali z nałogiem, możliwość konsultacji. "Antiochijczycy" są proszeni o pomoc: modlitwę, wolontariat, ciasto.

W zakładce "Artykuły, multimedia/Kazania" - historie ludzi uwolnionych od nałogów i kazanie z nabożeństwa po Dniu Nowej Szansy 19 listopada.

Dzień Nowej Szansy to dla naszej grupy (Coffee House) wielkie wydarzenie i święto. Przygotowujemy się do niego z dużym wyprzedzeniem i starannością. W tym dniu gościmy przecież w naszym zborze wyjątkowych gości. Przygotowane dla nich zaproszenia rozdajemy w noclegowniach, schroniskach, na dworcowych poczekalniach i jadłodajniach.

 

 

Od samego rana mamy przygotowany na ten dzień program: wykłady o chorobie alkoholowej, historie osób uwolnionych z nałogu, koncert oraz rozmowy z doradcami. Jednym z najwspanialszych momentów są posiłki z zaproszonymi gośćmi, wspólna kawa i domowe ciasto. Dzień Nowej Szansy kończy się ewangelizacją. Jest to wyjątkowa chwila, kiedy wielu ludzi jedna się z Panem Bogiem, a On sam wlewa do ich serc nieopisaną radość i zaczątek nadziei. Ci, którzy naprawdę chcą zmiany w swoim życiu, zapraszani są na poniedziałkowy Coffee House, gdzie kontynuujemy rozmowy i motywujemy do podjęcia konkretnych decyzji.

DNS odbywa się w naszym zborze kilka razy w roku, najczęściej w porze jesienno-zimowej.  Oprócz naszej dziewięcioosobowej grupy w organizacji pomagają nam nasi zborownicy oraz wieloletni przyjaciele i sympatycy Coffee House.

Serdecznie zapraszamy Was do współpracy, spędźmy razem kolejną, sobotnią Nową Szansę. Jest to wspaniała okazja, by na własne oczy oglądać cuda, posłuchać o tym, jak Wszechmogący zmienia bieg ludzkiego życia. Bóg daje ciągle nową szansę ludziom, których świat już dawno skazał na śmierć i śmietnik. Bądźcie naszymi gośćmi lub współpracownikami w Dniu Nowej Szansy. Odezwijcie się.

Dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory nas wpierali: domowymi wypiekami, modlitwami czy dobrym słowem. Za zespół, nagłośnienie, za wspólne sprzątanie, wspólne modlitwy i czas - dziękujemy Wam i głównemu organizatorowi - Bogu Najwyższemu.

Kontakt:

505 409 133

Justyna i Paweł Stadniczenko

Coffee House Wrocław

 


Podziel się z innymi: 
Ulubione Twitter Facebook Myspace blogger google
Wpisany przez Dorota Pawłowska (sobota, 22 października 2011 19:57). Wyświetlono: 3393 razy
Poprawiony: niedziela, 17 stycznia 2016 20:44