Spotkania PDF Drukuj Email


Zapraszamy na nasze spotkania, które odbywają się w:

Niedziele

główne, otwarte spotkanie Kościoła, godzina 11.00

Spotkania modlitewne

W każdy wtorek o godz. 18:00 spotkania modlitewne w sali B.

Spotkania młodzieżowe

Spotkania młodzieży gimnazjalnej i licealnej dla tych, którzy chcą zainwestować w relację z Panem Bogiem i relacje w grupie rówieśniczej.

Co dwa tygodnie o godz. 16.00, w sali młodzieżowej w Antiochii (przyziemie, wejście z tyłu budynku). Aktualności i zmiany na profilu fb "Grupa młodzieżowa Antiochia" https://www.facebook.com/groups/577986652261298/.

Kontakt: Radek 500 035 477

 

Grupy domowe

kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Grupa domowa to społeczność 6-12 osób. W trakcie spotkań budujemy relacje, wspieramy się wzajemnie, modlimy się, dzielimy się świadectwami życia z Bogiem, rozważamy Słowo Boże. Spotkania odbywają się raz w tygodniu, częściej raz na dwa tygodnie, czasem nieregularnie, w różnych miejscach Wrocławia i jego okolicach, mają różnorodny charakter. Grupa domowa to miejsce rozwoju duchowego w relacjach z innymi ludźmi. Jeśli chcesz dołączyć, spróbować - napisz: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

  • Ola ; różne miejsca; poniedziałki

 

  • Irena i Jurek ; Radwanice; piątki

 

  • Asia i Andrzej, Józefa;  Krzyki ; soboty 16:30

 

  • Dagmara i Zbyszek; różne miejsca; środy 18:30

 

  • Jola ; różne miejsca ; piątki 18:30

 

  • Kasia i Sławek ; różne miejsca ; soboty godz. 16:30 nieregularnie

Podziel się z innymi: 
Ulubione Twitter Facebook Myspace blogger google