Grêgorikós. Moje świadectwo... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grêgorikós , wtorek, 02 kwietnia 2013 16:36

Około 15 lat temu Jezus Chrystus zmienił moje życie. Byłem w tym czasie obciążony ogromnym poczuciem winy. Mimo pozorów przyzwoitości czułem, że byłem złym człowiekiem - kłamałem, oszukiwałem, kląłem, byłem złośliwy i pełen niemoralnych pożądliwości. Z drugiej strony od trzech lat męczyły mnie ciągłe, silne bóle głowy i depresja. Nie mogłem normalnie funkcjonować. Szukałem pomocy u lekarzy, w okultyzmie, ale żadne metody ani leki nie działały. Modliłem się jak umiałem, chodziłem do spowiedzi, a potem znowu grzeszyłem. Wszystko zawodziło, traciłem nadzieję. Ale...

Poprawiony: wtorek, 02 kwietnia 2013 16:40
Więcej…
 
"Gepard". Wywiad z nawróconym gangsterem PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Jóźwik , sobota, 30 lipca 2011 18:08

Piotr Stępniak kiedyś znany był jako "Gepard”. Ten znany w świecie mafii człowiek w więzieniu spędził prawie 24 lata. 8 razy próbował popełnić samobójstwo. Sprzedaż narkotyków, rozboje, wymuszenia były jego dniem powszednim. Dziś ma 47 lat i narodził się na nowo. Ze złodzieja, bandyty i handlarza narkotykami stał się ewangelistą, który głosi ewangelię o Jezusie dając nadzieję takim, jakim on był kiedyś. Zamieszczamy krótki wywiad z Piotrem (wywiad Pytanie na śniadanie, TVP2)

Poprawiony: poniedziałek, 21 listopada 2011 17:31
zobacz film...
 
Misja w Bułgarii - relacja dzień po dniu. Kolejne dni... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Jóźwik , wtorek, 26 lipca 2011 19:51

Niedawno pisaliśmy o misji w Bułgarii w której uczestniczy Iza i Robert z naszej Społeczności. Dzisiaj pierwsza relacja, prawie na żywo ;) Nie wiemy, czy uda nam się codziennie zamieszczać nowe relacje, jesteśmy uzależnienie od czasu jakim będą dysponować misjonarze (na misji wolnego czasu jest niewiele) i możliwości połączenia z internetem. Ale liczymy na wiele wspaniałych wieści. Pamiętajmy o modlitwie o Boże błogosławieństwo dla misjonarzy oraz o wszystkich do których dotrą nasi misjonarze z Ewangelią, zarówno tych starszych jak i młodszych.

Zamieszkamy relację z kolejnych dni orz nowe zdjęcia !!!

Poprawiony: wtorek, 27 września 2011 19:18
Więcej…
 
Krótkie świadectwo po NUWIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Jóźwik , czwartek, 23 września 2010 15:50

W piątek miałam przywilej służyć w czasie nocnego uwielbienia w Antiochii  - tak to się jakoś dzieje od pewnego czasu, że Pan zaprasza mnie na te wieczorno - nocne spotkania i jestem Mu za to niezmiernie wdzięczna. Jest to czas mojej szczególnej, intymnej relacji z Nim. Otrzymuję wiele wolności i dużo nowych rzeczy przychodzi do mnie.

Poprawiony: czwartek, 23 września 2010 15:54
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2