Grupa uwielbienia

W różnych działaniach, których celem jest oddawanie chwały Panu Bogu prowadzi Kościół grupa uwielbienia. Najbardziej widocznym wyrazem ich służby jest część niedzielnego spotkania poświęcona uwielbianiu przez śpiew, grę, taniec i inne formy ruchu.

Więcej…
 
Małe grupy

Małe grupy to miejsce, w którym staramy się pomóc ludziom przejść z poziomu zainteresowania Panem Bogiem do pełnego zaangażowania we wspólnotę ludzi przemienionych przez Jezusa Chrystusa i wywierających pozytywny wpływ na społeczeństwo. W praktyce oznacza to spotkania poświęcone na rozważanie Słowa, modlitwę o siebie nawzajem i o innych, wymianę doświadczeń życia z Bogiem. Każda grupa podejmuje czasem specyficzne dla niej działania (ma własne ukierunkowanie).

Liderzy, miejsca spotkań i kontakt - w zakładce spotkania.

 
Nauczanie

Nauczanie w "Antiochii": kazania w niedzielę, wykłady w czasie konferencji, specjalnych kursów (np. dla przygotowujących się do chrztu), na spotkaniach wyjazdowych, minikonferencjach weekendowych. Można skorzystać z nagrań (zob. Wypożyczalnia).

 
Młodzież

Spotkania młodzieży gimnazjalnej i licealnej dla tych, którzy chcą zainwestować w relację z Panem Bogiem i relacje w grupie rówieśniczej.

Zazwyczaj w co drugą  sobotę o godz. 16.00, w sali młodzieżowej w Antiochii (przyziemie, wejście z tyłu budynku). Aktualności i zmiany na profilu fb "Grupa młodzieżowa Antiochia" https://www.facebook.com/groups/577986652261298/.

Kontakt: Mikołaj 883 158 093

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4