Grupa uwielbienia

W różnych działaniach, których celem jest oddawanie chwały Panu Bogu prowadzi Kościół grupa uwielbienia. Najbardziej widocznym wyrazem ich służby jest część niedzielnego spotkania poświęcona uwielbianiu przez śpiew, grę, taniec i inne formy ruchu.

Więcej…
 
Małe grupy

Małe grupy to miejsce, w którym staramy się pomóc ludziom przejść z poziomu zainteresowania Panem Bogiem do pełnego zaangażowania we wspólnotę ludzi przemienionych przez Jezusa Chrystusa i wywierających pozytywny wpływ na społeczeństwo. W praktyce oznacza to spotkania poświęcone na rozważanie Słowa, modlitwę o siebie nawzajem i o innych, wymianę doświadczeń życia z Bogiem. Każda grupa podejmuje czasem specyficzne dla niej działania (ma własne ukierunkowanie).

Liderzy, miejsca spotkań - w zakładce spotkania. Kontakt - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Nauczanie

Nauczanie w "Antiochii": kazania w niedzielę, wykłady w czasie konferencji, specjalnych kursów (np. dla przygotowujących się do chrztu), na spotkaniach wyjazdowych, minikonferencjach weekendowych. Można skorzystać z nagrań (zob. Wypożyczalnia).

 
Młodzież

Spotkania młodzieży licealnej i starszej, dla tych, którzy chcą zainwestować w relację z Panem Bogiem - uwielbienie i rozważanie Słowa, modlitwa.

Zazwyczaj w co drugą  sobotę o godz. 16.00, w sali młodzieżowej w Antiochii (przyziemie, wejście z tyłu budynku). Aktualności i zmiany na profilu fb "Grupa młodzieżowa Antiochia" https://www.facebook.com/groups/577986652261298/.

Kontakt: Radek 500 035 477

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4