Na kursie mimo sztormu

W dniach 2 i 3 grudnia 2016 w „Antiochii” we Wrocławiu  odbędzie konferencja – spotkanie liderów. Mówca: Brian Hayes.

NA KURSIE MIMO SZTORMU.

Gdy życie nas nie zaskakuje, w miarę łatwo realizować wizję, przeznaczenie, jakie odebraliśmy od Boga Ojca. Jest inaczej, gdy rozpętują się sztormy. Często wtedy tracimy wizję i rozmijamy się z powołaniem.

Właśnie o tym chcemy rozmawiać. Zgłoszenia i opłaty...

Do rozmowy i modlitwy będzie nas zachęcać swoim słowem pastor Brian Hayes. Brian jest mężem Shirley, ojcem dwóch dorosłych córek. Młodsza urodziła się z zespołem Downa. W służbie Królestwa Bożego razem z żoną są od 50 lat. Brian doświadczył wielu sztormów, jest osobą, która na temat będzie mówić z głębi serca i bogatego doświadczenia.

Serdecznie zapraszamy każdego, kto jest liderem albo do prowadzenia innych się przygotowuje, do wzięcia udziału w naszej konferencji – spotkaniu.

Konferencja zaczyna się o godz. 19:00 w piątek 2 grudnia. Zakończenie przewidujemy ok. 18:00 w sobotę 3 grudnia.

Opłata konferencyjna to 40 zł. Uczestnikom zapewniamy herbatę, kawę i drobne ciasteczko. Obiad w sobotę uczestnicy organizują sami. Wokół naszego budynku jest wiele miłych miejsc, gdzie można szybko i tanio zjeść.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , natomiast wpłaty prosimy przesyłać na konto: „Antiochia” ING Bank Śląski S.A. 70 1050 1575 1000 0022 8849 4459 z dopiskiem "Konferencja z Brianem" i imię i nazwisko osoby zgłaszanej.

Przyjedź, przyjdź, posłuchaj, zadaj pytania, skorzystaj z czasu modlitwy. Jesteśmy pewni, że Dobry Bóg wzmocni nas razem w powołaniu.


Podziel się z innymi: 
Ulubione Twitter Facebook Myspace blogger google
Wpisany przez Dorota Pawłowska (sobota, 05 listopada 2016 11:33). Wyświetlono: 1351 razy