Śniadanie dla kobiet

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na Śniadanie dla Kobiet, które odbędzie się w ramach Odnowienie Festival. Śniadanie odbędzie się 27.05.2017 o godzinie 10:00 ul. Sępia 2-6.

W ramach tej edycji chcemy przegadać temat złości. Podobno "złość piękności szkodzi"... ale czy na pewno? W programie wspólne śniadanie z przepysznym, domowym jedzeniem, herbata, domowe ciasto i pyszna kawa. Planujemy

koncert wspaniałego trio z Wrocławia, historie z życia innych kobiet oraz wykład o złości. Czasami każda z nas chce mieć taki moment w życiu,aby zrobić coś dla siebie bez poczucia winy, pośpiechu i stresu. Chcemy, aby każda z Was mogła zostawić na chwilkę codzienność i jej sprawy, pogadać przy kawie, nawiązać nowe znajomości, wspólnie się pomodlić.

Zapraszamy, bądźcie z nami w ten sobotni poranek.
Do zobaczenia!

W związku z ograniczoną ilością miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację za pomocą Facebooka na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/841565075997225/ (zgłoszenia "wezmę udział" muszą zostać dodatkowo potwierdzone mailowo lub telefonicznie), mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie: 662 156 165. Koszt uczestnictwa w śniadaniu: 10 złotych/osoba.


Podziel się z innymi: 
Ulubione Twitter Facebook Myspace blogger google
Wpisany przez Dorota Pawłowska (sobota, 06 maja 2017 10:45). Wyświetlono: 774 razy