15 - 21 stycznia - tydzień modlitwy Antiochii

W ramach tygodnia modlitwy w dniach 15-20 stycznia (pn-sb) o godzinie 19:00 odbędą się spotkania modlitewne w Antiochii.
Zapisy na wybrany dzień możliwe są na listach z przodu sali głównej lub pod tel. 502571150/e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Tematy sformułowane przez starszych, na których chcemy się skupić podczas tygodnia modlitwy poniżej.

1. Docieranie i nawiązywanie relacji z nowymi ludźmi.
2.
Zabieganie o czyste, pełne miłości relacje między sobą, w Antiochii (jakość relacji pogłębienie ich, jak odkopanie zasypanych studni, przesiąknięte Jego obecnością, czyste motywacje) – które będą mogły stać się matrycą powielaną w następnych, nowych.
3.
Mt. 5;8 „Szczęśliwi czystego serca, gdyż oni będą oglądać Boga”. Modlitwa o czyste serce (Psalm 51;12*), po to żebyśmy mogli „oglądać Boga”: słyszeć Go, czuć, widzieć Jego działanie, uczestniczyć w Jego działaniu.
4.
O zbliżenie do Boga, przylgnięcie do Niego, uzależnienie od Niego (żebyśmy nie polegali  na własnych racjach, wiedzy, na sobie), żebyśmy mogli przekroczyć nasze ograniczenia i dali się wprowadzić w nowe rzeczy, które Bóg ma przygotowane dla nas.
5.
Nowe (pierwsze) zanurzenie w Duchu Świętym.
6.
O Nepal**. Między innymi:
a.
o Anilę i Kabiego – małżeństwo Nepalczyków, które prowadzi sierociniec i opiekuje się wspólnotami wiejskimi wokół Katmandu;
b.
o Łukasz Bujoka i jego rodzinę (żonę Esterę i cztery córki), którzy przeprowadzają się w lutym do Katmandu na długoterminową misję.

*„Czyste serce stwórz we mnie, o Boże, prawość ducha odnów w moim wnętrzu”.

** więcej informacji można zasięgnąć u Ani i Andrzeja Tymczyjów – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Podziel się z innymi: 
Ulubione Twitter Facebook Myspace blogger google
Wpisany przez Jan Frącz (niedziela, 14 stycznia 2018 09:21). Wyświetlono: 463 razy